top of page

EVENTS

2022

7.nov, Linz (AT)

Bruckner-uni

works by Klaus Holm, Carola Bauckholt, Kristine Tjøgersen, Lars Skoglund/Tøyen Fil og Klafferi, Roberta Valenzuela Lazo, Jorge Gómez Elizondo

6.nov, Wels (AT)

Music Unlimited

Future Orchestra

5.nov, Wels (AT)

Music Unlimited

works by Klaus Holm, Carola Bauckholt, Kristine Tjøgersen, Lars Skoglund/Tøyen Fil og Klafferi, Roberta Valenzuela Lazo

17.sep, Oslo (NO)

Kafé Hærverk, By:Larm/Ultima 

works by Lasse Passage Nøstedt

09.jul, Kongsberg (NO)

Avanthagen, Kongsberg Jazzfestival

works by Klaus Holm

23.apr, Nesodden (NO)

Vanntårnet, Nesodden Jazzklubb

works by Charlotte Piene, Kristine Tjøgersen, Roberta Valenzuela Lazo, Eivind Buene, Telemann, Bach, WP by Inga Margrete Aas and improvisations

22.apr, Stavanger (NO)

IMIR RIMI, nyMusikk Stavanger

works by Øyvind Torvund, Kristine Tjøgersen, Roberta Valenzuela Lazo and Lise Herland

 

29.mar, Bergen (NO)

Kvarteret, Studentersamfunnet, Avgarde

works by Øyvind Torvund, Kristine Tjøgersen, Roberta Valenzuela Lazo and WP by Lise Herland  Studentersamfunnet

 

2021

 

19.sep (16.00), Oslo (NO)

Ultima, Bruket

works by Hannah Hartman, Charlotte Piene and Ewa Jacobsson

 

19.sep (14.00), Oslo (NO)

Ultima, Bruket

works by Hannah Hartman, Charlotte Piene and Ewa Jacobsson

 

18.sep (16.00), Oslo (NO)

Ultima, Bruket

works by Hannah Hartman, Charlotte Piene and Ewa Jacobsson

 

18.sep (14.00), Oslo (NO)

Ultima, Bruket

works by Hannah Hartman, Charlotte Piene and Ewa Jacobsson

 

17.sep, Oslo (NO)

Ultima, Bruket

works by Hannah Hartman, Charlotte Piene and Ewa Jacobsson

 

17.jun, Trondheim (NO)

Dokkhuset

works by Øyvind Torvund (WP), Roberta Valenzuela Lazo and Kristine Tjøgersen

05.jun, Tønsberg (NO)

Galleri Galleberg, nyMusikk Vestfold

works by Roberta Valenzuela Lazo (WP), Kristine Tjøgersen (NP) and Hafdis Bjarnadottir

 

2020

 

17.okt, Sortland (NO)

Kulturfabrikken

nyMusikk-turné Nord-Norge

16.okt, Stamsund (NO)

Eilertsen & Granados teater

nyMusikk-turné Nord-Norge

15.okt, Hamarøy (NO)

Hamsunsenteret

nyMusikk-turné Nord-Norge

03.okt, Trondheim (NO)

Dokkhuset

Fri Resonans

19.sep, Oslo (NO)

Kulturkirken Jakob

Ultima

Arne Nordheims komponistpris: Portrettkonsert Kristine Tjøgersen

05.jul, Radio

Spillerom Søndag

P2

 

18.jun, Oslo (NO)

Caféteateret

release concert Botanisk Hage

29.mai, Stavanger (NO)

UTSATT

Unconnected

23.apr, Internett

From a Safe Distance

Only Connect

22.apr, Hamarøy (NO)

UTSATT

nyMusikk Innlandet

 

20.apr, Radio

Spillerom Søndag

P2

18.apr, Oslo (NO)

UTSATT

Strype

Recording music of Gudmundur Steinn-Gunnarson

2019

 

29.apr, Oslo (NO)

29.april - 03. mai

Paradiso

 

03.apr, Oslo (NO)

Bruket

Periferien

2018

 

03.nov, Bergen (NO)

Deichmanske bibliotek

nyMusikk Bergen, Krapyl

02.nov, Bergen (NO)

Kulturhuset Gimle

nyMusikk Bergen

2017

 

22.okt, Vienna (AT)

Café Korb

PhonoFemme-festival

21.okt, Vienna (AT)

Tonspur Passage

PhonoFemme-festival

19.okt, Linz (AT)

Anton Bruckner privatniversität

 

14.sep

Oslo (NO)

Ultima

 

29.apr, Selfoss (IS)

Book Cafe

 

28.apr, Reykavik (IS)

Mengi

27.apr, Reykavik (IS)

The Freezer

26.apr, Reykavik (IS)

Iceland Composer Society

 

15.mar, Oslo (NO)

Sentralen

Periferien

 

28.feb, Göteborg (SE)

Atalante

Levande Musik

21.feb, Trondheim (NO)

Deichmanske bibliotek

nyMusikk Trondheim

2015

 

27.nov, Oslo (NO)

Norges Musikkhøgskole

07.nov, Fredrikstad (NO)

Blå Grotte

The SOUND of Music

15.apr, Oslo (NO)

NOTAM

14.des, Oslo (NO)

NyMusikks lokaler

NyMusikks Komponistgruppe

2014

 

11.okt, Húsefell (IS)

Húsafellkirkja

10.okt, Borgarnes (IS)

Settlement Centre

09.okt, Listasafn Reykjavíkur (IS)

Sláturtíð festival

13.mai, Oslo (NO)

Kulturhuset with Pussy Riot

 

13.apr, Oslo (NO)

Biermannsgården

Bidrobon

12.apr, Arendal (NO)

Bomuldsfabriken

07.apr, Oslo (NO)

Riksscenen

TONO

19.mar, Trondheim (NO)

Gråmølna

nyMusikk Trondheim

22.feb, Stockholm (SE)

Fylkingen

bottom of page